Dil Egitimi Seçenekleri

ogrenciler-dil-egitimi

İngiltere’de dil eğitimi seçenekleri

İngiltere’de dil eğitimi seçeneklerimiz sizin ihtiyacınıza göre şekillenir. Eğer amacınız genel bir ingilizce almak ve acele etmeden sindirerek bu dili öğrenmekse “Genel ingilizce” programı sizin için ideal olacaktır. Ama eğer ben hem sabah hem akşam ders göreyim ve biraz daha yoğun bir ingilizce eğitimi alayım diye düşünüyorsanız ve buna ihtiyacınız da varsa o zaman kesin “Yoğun ingilizce” programını öneriyoruz.
Bunlar dışında amaca özel programlarımızdan “Seviye Sınavı hazırlık (TOEFL, IELTS)” amacındaysanız da size özel bu sınava yönelik progamlarımız da mevcut. Tabii burada iş adamlarını veya fazla zamanı olmayan profesyonelleri de unutmadık. Bunlar için de “iş ingilizcesi“ adı altında yürütülen programlar birebir eğitim alırken ilgilendiğiniz alanda daha da ileri gitmeniz için size özel bir program yürütülerek konuya özgü ilerlemeniz amaçlanacaktır.

IngiltereDilOkulu.com olarak sizin her aşamada yanınızdayız. Dil eğitiminiz için bize ulaşın uzman bir danışmanımız ile eğitiminizi planlayın.