Beet

beet-dil-okullari-ingiltere

Beet Dil Okulları 1979 yılında kurulmuş olan ve 180 öğrenci kapasiteli köklü bir okuldur. Beet Dil okulu, British Council başta olmak üzere gerekli yerler tarafından akredite olup, Bournemouth ta TEN ( English Network ) üyesi tek okuldur. BEET’te  genel ingilizce, yoğun ingilizce , sınavlara hazırlık amaçlı ingilizce programları ve universite yerleştirme programlarının yanı sıra CELTA programı da vermektedir.

19. yüzyıl mimarisindeki okul binasında 16 modern sınıf, akıllı tahta teknolojisi , kütüphane ve bilgisayar olanaklarına sahiptir.  Her Cumartesi ücretsiz bir aktivitenin düzenlendiği okulda, ayrıca hafta içleri ücretsiz katılabilinen müzik, tiyatro gibi aktiviteler de sıklıkla düzenlenmektedir.

BEET PROGRAMLAR

Genel İngilizce Programı: Haftada 20 saat olan programda dinleme, konuşma, yazma, okuma, gramer ve yeni kelime bilgisi derslerine yoğunluk verilir. Programın ayda iki başlangıç tarihi bulunmaktadır. Derslerin bir bölümü dil laboratuarında gerçekleştirilmektedir.

Yoğun İngilizce Programı: Haftada 24 saat olan program Genel İngilizce Programı ile aynı müfredata sahiptir. Ek olarak, öğrenciler haftada 4 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler İngilizce seviyelerine göre; Konuşma ve Telaffuz, Okuma – Yazma ve Dinleme, Cambridge Sınavlarına Hazırlık, IELTS Hazırlık, İş İngilizcesi, Medya İngilizcesi, Turizm İngilizcesi konularında birini seçebilirler.

Yoğun İngilizce (+) Programı: Haftada 28 saat olan program, aslında üstte verilen genel ingilizce programı ile aynı içeriğe sahiptir. Ek olarak öğrenciler haftada 8 ders seçtikleri bir alanda eğitim alırlar. Öğrenciler ingilizce seviyelerine göre; konuşma ve telaffuz, okuma – yazma ve dinleme, Cambridge sınavlarına hazırlık, IELTS hazırlık programı, İş ingilizcesi, , Turizm İngilizcesi ve Medya ingilizcesi konularında 2 tanesini seçebilirler.