British Study Centre

british-study-centres-dilokulu

Britsh Study Centres (BSC) Dil Okulları

BSC Londra, Oxford, Brighton ve Bournemouth dil okulları ile İngiltere çapında hizmet veren ödüllü bir dil okuludur. Genel ingilizce, iş ingilizcesi (business english), sınav hazırlık ingilizcesi programları ile ingilizce eğitimi için en güzel ortamları sunar.

Tüm BSC okulları British Council tarafından akreditedir ve okullar kendilerine özgü karakterleriyle ön plana çıkarlar. Burada amaç öğrencilerimiz için en uygun ortamların yaratılarak ingilizcenin deneyimlenerek öğrenimi sağlamaktır.

Neden BSC’yi seçmeliyim ?

Ufak Gruplar

Sınıflar ufak ve çok kültürlüdür ve sınıf kapasitesi 11 öğrenci civarındadır. Bu ufak gruplar öğretmenin her öğrenci ile daha rahat ilgilenmesi onların amaçları ve fokusları doğrultusunda eğitimi modifiye edebilmesi açısından önem taşır.

Nationality Mix

BSC’de averaj olarak her dönemde 35 değişik ülkeden öğrenci bulunur. Bu da hem sizin diğer öğrenciler ve kültürleri tanımanız açısından çok önemlidir. Hem de buna dikkat edilerek oluşturulan sınıflarda çok sayıda Türk öğrenci olma ihtimalini azaltır.

Yaratıcı Eğitim

Eğitim de gelişme açık olan BSC, hem iletişiminde hem de öğretim materyallerinde bunu yansıtır. Dersler genellikle eğlencelidir ve interaktif olarak sunulur. Öğrencilerin katılımı yüksek seviyededir. Bizce bu tip ortamlar öğrencilerin hem kendini rahat hissetmesi, hem de daha rahat konuşması açısından önemlidir. Sizin okulda yaşadığınız her anın mutlu olması için çalışıyoruz.

Kişisel Değerlendirme

Okula geldiğinizde ilk önce seviyeniz ölçülür ve buna göre bir gruba yönlendirilerek, öğreniminizin tam olması için programlanırsınız. Size sözlü ve yazılı bir test veriririz ve buna göre düzeyinizi ölçümleriz. Tabii ondan sonra da sizin gelişiminizi de hep izleriz. Devam mecburiyeti de %85 ve üzeri olmalıdır.

Kaliteli Öğretim

Çalışan öğretim grubumuzu en son yeniliklerle donanımlı olmaları için onları sürekli eğitiriz. Ayrıca her hafta yaptığımız toplantılarda yeni firkirler, teknolojiler ve yaklaşımları tartışıp bunu BSC’ye özümsetmeye çalışırız. Bu toplantılarda zorluk çeken öğrenciler veya öğretmenlerin sorunları da tartışılıp bunlara çözümler üretilmeye de çalışırız tabii. Size profesyonel hizmet vermek bizim için çok önemlidir ve bunun için her zaman çalışıyoruz.