EC

EC (European Center) Dil okulu İngiltere’deki en kaliteli okullarımızdan biridir ve okul gayet moderndir. EC aslında Malta’da başlamış bir okuldur ve buradan tüm Dünya’ya yayılmış ve özellikle ingilizce konuşulan ülkelerde bulunmaktadır. EC dil okulu’nun en önemli özellikleri pozitif öğrenci destekleri ve dil eğitimi kalitesine verdikleri önemde saklıdır. Bu okul STM’de geçen yıl en iyi zincir okul seçilmiştir.

EC dil okulları’nın en önemli diğer bir özelliği de sınıflarının sayısının azlığı ve Türk öğrenci yoğunluğuna dikkat etmesidir. Bu diğer ülkelerden gelen öğrenciler için de geçerlidir. Örneğin 10 kişilik bir sınıfta 6 tane Çinli varsa bu diğer öğrencileri olumsuz etkilediği gibi Çinli olan öğrencileri daha çok etkiler ve onların ingilizceyi öğrenmelerini oldukça zorlaştırır. EC bu tip “nationality mix” konularında çok hassas davranan ve öğrencinin dil öğrenimini azami kılmak için çalışan bir okuldur.

EC dil okulları İngiltere’de 4 lokasyondan hizmet vermektedir.

  1. Londra EC Dil Okulu
  2. Brighton EC Dil Okulu
  3. Cambridge EC Dil Okulu
  4. Bristol EC Dil Okulu

Bu okulların fiyatları, konaklama, okul vb. detaylarını görmek için yukarıdaki listeden ilgili okulun üstüne tıklayabilirsiniz.