Kaplan

Bath

Dünya üzerinde bir çok popüler ülkede okulları bulunan Kaplan International dil okulları, İngiltere’de 9 merkezde ve İskoçya’da Edinburg’ta öğrencilerine yüksek standartta ingilizce eğitimi seçenekleri sunmaktadır. 70 yıldan uzun bir süredir ingilizce ve diğer dillerin eğitimini veren okullarında öğrenciler için akademik ingilizce, genel ingilizce, yoğun ingilizce,  IELTS/TOEFL ve Cambridge sınavlarına hazırlık programları ile üniversite yerleştirme programları bulunmaktadır. Bütün okullarında ve programlarında kaliteyi ön planda tutmaya gayret gösteren Kaplan, Dünyada dil eğitimi kalitesini onaylayan bütün kuruluşlar tarafından akredite edilmiş olması da okulun kalitesini bir nevi perçimler özellikltedir.

Genel ve yoğun ingilizce programlarının diğer okullardan farklı olarak haftada 7 ek ders şeklinde yapısal çalışma imkanı sunan Kaplan International Dil Okulu’nda eğitim alan öğrenciler bu ek dersler sayesinde dil gelişimlerini daha kısa sürede ve daha yüksek seviyede tamamlama imkânı bulabilmektedirler.

Dil eğitimi sırasında konaklamaların öğrencilerin motivasyonunu etkilediğine inanan Kaplan International öğrencileri için başta “aile yanı” olmak üzere “yurt” ve “öğrenci evi” şeklinde konaklama alternatifleri sunmakta ve öğrencilerin taleplerine göre bu konaklamalarda yönlendirmeler yapılmaktadır.

Kaplan Dil Okulları hakkında tüm detayları bize “canlı destek” hattımızdan yazarak veya iletişim formumuzu doldurarak öğrenebilirsiniz.