LAL

laldilokulu-binasi

LAL dil okulu ile şaşırtıcı bir dil eğitimi

LAL dil okulu bir çok değişik lokasyonda orjinal lokasyonlar ve değişik bir öğretim biçimini benimsemiş bir dil okulu olarak ortaya çıkmaktadır.  İngiltere’de Torbay gibi hiç bir dil okulu’nun olmadığı bir sahil kentinden ve Londra’dan hizmet vermektedir. Londra’da  Twickenham, by the River Thames in the Borough of Richmond-upon-Thames gibi harika bir lokasyonda bulunur ve bir eğitim köyü gibidir.

30 yılı aşan tecrübe

Lal Dil okulları, uluslararası öğrencilerin beklentilerinin ötesinde ve yılların tecrübesi ile hizmet verir. Tüm okulları akreditedir ve kalite yönergelerine uyarlar.

Yüksek eğitim standartları

Yetenekli ve tecrübeli eğitim kadrosu ile olabilecek en üst eğitim standardı zorlanır. LAL’de DELTA programı çerçevesinde “teacher training” öğretmen sertifika programları da  verilmektedir. Britsh Couincil, CEA ve AAIEP tarafından eğitim sürekli iyileştirilir.

İlginç eğlence anlayışı

Lal’de eğitim bittiğinde her şey bitmez. Eğitim sonrası aktiviteleri de eğitimin önemli bir parçası olarak devam eder. Çünkü ingilizce’yi öğrenmenin en iyi yolu dışarı çıkmak ve onu gerçekten kullanmaktan geçer. Bunun bilincinde olarak sizin için değişik aktivite programları üretmek için özel bir grup insan çalışır ve bunları planlar.

Lal’de paranızın karşılığını fazlası ile alırsınız hem eğitim, hem de eğlence anlamında.

Çok çeşitli konaklama imkânları

LAL okullarının bir diğer güzel yanı da çok çeşitli konaklama imkânları sunmasıdır. İsterseniz aile yanında kalarak ingilizce’nizi bir ingiliz aile ile ilerletme opsiyonunu seçersiniz. Tüm eğitim merkezlerimiz yurt seççeneğini de sunan alt yapıya sahiptirler. Ya da dilerseniz otel veya hostel de ayarlanabilir. LAL’de konaklamanız tamamen size kalmıştır. Biz sadece sizin beklentilerinizi gerçekleştirmek için buradayız.

Kesintisiz destek

LAL’e gelen tüm öğrenciler her zaman koruma altındadır, onlara sevgiyle yaklaşır ve sorunlarına odaklanarak çözmek için çaba harcanır.  Tüm programlarımızın fiyatlarına okul, konaklama, aktivite programları ve havaalanı transferleri dahildir.

Gece gündüz uyumayan bir destek hattı ile öğrencilerimizin her an yanındayız.