Londra

laluk

20 yılı aşkın süredir dünya üzerinde bir çok ülkede İngilizce dil eğitimi sunan LAL Language Centres Avrupa’nın en ünlü başkentlerinden biri olan Londra’da şehir merkezine 16 km mesafede Thames nehri üzerinde bulunan tarihi Twickenham bölgesinde eğitim vermektedir. Twickenham konum itibariyle şehir merkezine yakın ama gündelik hayatın yoğun temposundan uzak kalmak isteyen öğrenciler için ideal bir bölgedir.

12 sınıfın bulunduğu okul binasında her sınıfta en fazla 12 öğrenci bulunur. Bu durum alınacak eğitimin kalitesini arttırmaktadır. Okul binası içinde ücretsiz Wi-Fi, tam donanımlı bilgisayar laboratuarı, kütüphane bulunmaktadır.

*** koyu ile yazılı promosyonlu ücretler 31 Ekim tarihine kadar kursuna başlayacak olan öğrenciler için gereçlidir!***

KURSLAR

GENEL İNGİLİZCE : Her seviyede ki öğrenciler için uygun olan Genel İngilizce programları haftada 20 ders şeklindedir. Bu programda öğrencilerin  konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında ki becerilerinin arttırılması ve gramer yapılarının güçlendirilmesi hedeflenir.

Program Adı

Ders Sayısı

1-4 hafta

5-7 hafta

Genel İngilizce

20

190£ -150$ promosyon

175£ – 150£ promosyon

YOĞUN İNGİLİZCE : Bu programda her seviyede ki öğrencilerin 4 temel alan olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerileri arttırılırken kısa sürede özellikle konuşma ve dinleme alanlarında daha fazla gelişme göstermeleri hedeflenir. Haftada 30 ders olarak sunulan programda öğlene kadar haftada 20 ders Genel İngilizce , öğleden sonra haftada 10 ders olmak üzere dinleme ve konuşma dersleri verilir. Genel olarak 12 kişilik sınıflarda eğitim alınırken isterse öğrenciler ekstra ücret ile öğleden sonra ki derslere daha küçük gruplar halinde katılabilirler.

 Program Adı

Ders Sayısı

1-4 hafta

5-7 hafta

Yoğun İngilizce

30

250£ – 190£ promosyon

230£ – 190£ promosyon