Torbay

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

İngiltere’nin en güzel sahil şehirlerinden biri olan Torbay güneşli havası ve uzun sahil şeridi ile İngiliz Rivierası olarak adlandırılır. Bu özelliği ile özellikle yaz döneminde çok fazla turist çeken bir şehirdir. Lal Language Centres Torbay merkezinde yer alan 30 sınıfın bulunduğu modern binasında 27 yılı aşkın süredir dil eğitimi vermektedir.

Okul binasında ücretsiz Wi-Fi, internet ve bilgisayar laboratuarı, dinleme yapılabilecek çalışma odası, kütüphane, öğrencilerin derslerini çalışabilecekleri sessiz öğrenci alanı, café ve öğrencilerin dinlenebilecekleri genel öğrenci salonu bulunmaktadır. Ayrıca bina dışında güzel bir veranda ve geniş bir bahçesi vardır

KURSLAR

GENEL İNGİLİZCE : Her seviyede ki öğrenciler için uygun olan Genel İngilizce programları haftada 20 ders şeklindedir. Bu programda öğrencilerin  konuşma, yazma, okuma ve dinleme alanlarında ki becerilerinin arttırılması ve gramer yapılarının güçlendirilmesi hedeflenir. 12 kişilik sınıf yerine 6 kişilik sınıfta eğitim almak isteyen öğrenciler Premium programına yazılabilirler.

Program Adı

Ders
Sayısı

Öğrenci
Sayısı

1-4
hafta

5-7
hafta

01 Temmuz
02 Eylül

Genel İngilizce

20

12

160£

150£

15£

Genel İngilizce Premium

20

6

250£

225£

15£

YOĞUN İNGİLİZCE : Bu programda her seviyede ki öğrencilerin 4 temel alan olan konuşma, yazma, okuma ve dinleme becerileri arttırılırken kısa sürede özellikle konuşma ve dinleme alanlarında daha fazla gelişme göstermeleri hedeflenir. Haftada 30 ders olarak sunulan programda öğlene kadar haftada 20 ders Genel İngilizce , öğleden sonra haftada 10 ders olmak üzere dinleme ve konuşma dersleri verilir. Genel olarak 12 kişilik sınıflarda eğitim alınırken isterse öğrenciler ekstra ücret ile öğleden sonra ki derslere daha küçük gruplar (6 kişi) halinde katılabilirler.

Program Adı

Ders
Sayısı

Öğrenci
Sayısı

1-4
hafta

5-7
hafta

01 Temmuz
2 Eylül

Yoğun İngilizce

30

12

210£

190£

15£