LTC

ltc

LTC English Dil Okulu 25 yılı aşkın bir süredir İngiltere’de Londra, Brighton ve Eastbourne şehirlerinde yetişkinler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınav hazırlık programları ve alt yaş grupları için özel tasarlanmış yaz okulu programları sunmaktadır.

Londra’nın en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Ealing’te bulunan okul ile aile yanı konaklamalar aynı çevrede yer alır.  Güney İngiltere’nin en popüler sahil şehri Brighton’daki şubesi ise şehir merkezine sadece 10 dk. mesafede, Hove bölgesinde bulunmaktadır.

LTC ‘nin en ilgi çekici okulu ise Ingiltere’nin Güney kıyısında yer alan Eastbourne şehrindedir.  Okul çok güzel bir tarihi binada –Devonshire dükünün eski yazlık sarayında – bulunmaktadır ve merkezden sadece 15 dakika, yanında kalınacak aile konaklama seçeneklerine de ortalama 20 dakika ve genellikle yürüme mesafesindedir. Eastbourne’da eşsiz özellikli, güzel ve tarihi binalar bulunmaktadır. Okul yüksek akademik seviyeye sahiptir ve bu okul lokasyonu 50 yıl önce kurulmuştur.

Öğrenciler her şehirde konaklama olarak özenle seçilmiş aileler yanında kalabilir ya da yurt ve öğrenci evi seçeneklerini tercih edebilirler. Aşağıda bu okul ile ilgili fiyatları bulabilirsiniz. Eğer herhangi bir fiyat veya genel bir sorunuz oluşursa lütfen bize ulaşın. Sorularınızı cevaplayalım.