Shane Global

shane-global-dilokulu-ingiltere

Shane Global 1977’de kurulmuş bir ingiliz okuludur. Burada kendinizi ailenizin içindeymiş gibi hissettirebilecek unsurlara önem verilmiştir ve herşeyi size özel haline getirmeye özen gösterilir. Dinamik, eğlenceli ve profesyonel çalışanları sizin akademik, kültürel ve sosyal deneyiminizi en üst seviyeye taşımak için çalışırlar ve bu dil eğitiminin sizin için unutulmaz bir deneyim olması için çaba gösterirler.

Shane’i seçerseniz sadece teorik ingilizce değil daha bir çok alanda ingilizcenizi test etmek, kendinize olan güvenin artması ve daha bir çok deneyim için de hazırlıklı olmanız gerekir. Burada öğretmenler için de “Teacher training” sertifika programları bulunur bu da bulundukları ülkede ingilizce eğitimi veren öğretmenler için harika bir programdır.

Shane Global olarak sizin için buradayız.

  • Dünya çapında insanlar yaratmak için onların etnik ve kültürel orjinine bakmadan çalışmak.
  • Öğrencilere en iyi öğrenim imkanları ve ortamlarını yaratmak
  • Öğrencilerin kendini evdeymişçesine rahat etmesini temin etmek ve onları kollamak
  • Üniversite veya diğer programlara geçiş konularında öğrencilerimize 100% destek vermek ve yol göstermek.
  •  Dünya’nın değişik ırklarından insanların birarada uyumlu bir ortamda biribiriyle kaynaşmasını sağlamk
  • Öğrencilerin hayat amaçlarına ulaşmalarına destek olmak
  • Öğrencilerimize mutlu olacakları, güvenli ve rahat çeşitli konaklama seçenekleri bulmak

Shane Global Genel İngilizce çeşitliliği ile farklıdır. Programlar:

shane-global-lokasyonlarGENEL İNGİLİZCE (15 DERS) : Konuşma, dinleme, gramer ve yazma gibi temel ingilizce becerilerini ve kelime bilgisini ilerletmek isteyen öğrenciler için uygun olan bu programda öğrenciler haftada 15 ders alırlar. Bu program Londra’da hem sabah  saatlerinde hem de akşam saatleri olarak uygulanır. Hastings lokasyonunda sadece sabah programı olarak sunulmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE (20 DERS) : Haftada 15 ders olan genel ingilizce programının yanı sıra öğrencinin tercihlerine göre haftada 5 ders özel alanlarda eğitim sunulan bu programda öğrenciler kendilerini eksik hissettikleri veya gereksinim duydukları “IELTS sınav hazırlık” veya “konuşma” ve “iletişim becerileri” gibi dersleri alabilirler.  Hastings merkezinde ayrıca “İş İngilizcesi” ve “Gramer becerileri” olarak ta seçenekler bulunmaktadır.

GENEL İNGİLİZCE (25 DERS) : Haftada 15 ders Genel İngilizce programının yanı sıra öğrencinin tercihine göre haftada bu sefer 10 ders ek olmak üzere eğitim verilen bu programda öğrenciler isterlerse haftada 10 ders tek bir ya da 5+5 şeklinde iki alanda eğitim alabilirler. Haftada 10 ders almak isteyen öğrenciler hem Londra, hem de Hastings merkezlerinde “IELTS sınav hazırlık”, sadece Londra merkezinde ise “iş ingilizcesi” veya “gramer becerileri” alabilirler. Haftada 5 + 5 şeklinde iki alanda eğitim almak isteyen öğrenciler ise  “IELTS sınav hazırlık” veya “Konuşma ve İletişim becerileri” gibi dersleri alabilirler.Hastings merkezinde ayrıca İş İngilizcesi ve Gramer becerileri olarak seçmeli dersler bulunmaktadır. Bu programda genel İngilizce dersleri öğleden sonra verilir.

GENEL İNGİLİZCE 30 DERS : Temel olarak haftada 15 derslik Genel İngilizce programının yanı sıra haftada 15 ders alan derslerinin sunulduğu bu program belli bir alan üzerinde yoğunlaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu programda öğrenciler 15 ders Genel İngilizce + 5 ders Seçmeli İngilizce (1) + 10 ders Seçmeli İngilizce (2) şeklinde eğitim alabilirler.  Ancak bu alınan 15 alan dersleri 5+5+5 şeklinde 3 farklı alanda alınamaz. 5 derslik seçmeli İngilizce her iki merkezde de “Konuşma ve İletişim becerileri”, “IELTS sınav hazırlık” , sadece Hastings’te “İş İngilizcesi” veya “Gramer becerileri” olarak alınabilir. Diğer 10  dersi ise her iki merkezde “IELTS sınav hazırlık” olarak alınabilirken sadece Londra merkezinde ayrıca “İş İngilizcesi” veya “Gramer” programı da tercih edilebilir. Bu program da Genel İngilizce dersleri öğleden sonra olarak sunulmaktadır.