Sprachcaffe

_home-adu-1

 

sprachcaffeSprachcaffe Sprachreisen, dil okulları aslında tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir turizm firmasıdır. Sprachcaffe “dilbilimi kafesi” anlamına gelmektedir ve İtalya’da eskiden bulunan bu tip kafelerden esinlenerek bu isim seçilmiştir. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, Fransızca, Almanca,  İspanyolca, İtayanca, Çince ve Arapça dillerinde dil kursları sunan, 40 civarında dil okuluna sahiptir ve 40,000’den fazla öğrenciye her yıl 7 farklı dilde eğitim vermektedir.

Yetişkin dil kurslarına ek olarak Sprachcaffe gençler ve işadamlarına yönelik dil eğitimi için de özel programlar sunmaktadır.. 2006′dan beri ayrıca “Travel and Work” ve “Avrupa’da İş ” programlarımız da bulunmaktadır ancak bu programlar için kişilerin milliyeti ve vize koşulları önemlidir.

Sprachcaffe dil okulları en yüksek standartlardadır ve bu standardı korumak için çalışır. Öğrencilerin beklentilerini karşılamak ve programlarımızın kalitesini arttırmak için önde gelen kuruluşlara üyedir ve bu kuruluşlar tarafından da sürekli olarak denetlenmektedir.

Sprachcaffe dil kurslarından veya gençler için yaz kamplarından birine katılarak kaliteli dil eğitimini siz de keşfedebilir. Eğlenerek dil eğitimi almanın ve Sprachcaffe’nin farkını deneyimleyebilirsiniz.