Westbourne Academy

westbourne-academy-dilokulu-ingiltere

İngiltere’nin güneyinde buluan Bournemouth, Londra’dan sadece 2 saat uzaklıkta güzel bir sahil şehridir. Bournemouth ogrenciler icin oldukça ekonomik bir şehir seçeneğidir keza okul dahil genel hayat burada Londra’ya oranla çok daha ucuzdur. Bournemouth aynı zamanda bir çok öğrenciye ev sahipliği yaptığı için hareketli ve eğlencelidir de.

Westbourne Academy İngiltere dil okulumuz, Bournemouth’ta ekonomik ama aynı zamanda kaliteli eğitim arayan öğrenciler için ideal bir okuldur. Dil eğitimi programlarının yanı sıra Westbourne Academy çeşitli geziler ve aktivite programları ile öğrencilerinin güzel zaman geçirmelerini hedefleyen dinamik bir okuldur.

Konaklama olarak öğrencilerin farklı kültürleri tanımasını ve dil pratiklerini ilerletmelerini sağlayan “aile yanı” alternatifi bulunmaktadır. Dileyen öğrenciler için diğer konaklama tercihleri de ayarlanabilir. Ancak bu şehirdeki ailelerin çoğunluğu gerçek ingiliz olduğundan aile yanı daha çok tavsiye edilmektedir.

Westbourne Academy hakkında aşağıda fiyatları bulabilirsiniz. Bu okulumuz veya diğer İngiltere dil okulu alternatifleri ile ilgili bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın, İngiltere konusunda tecrübeli bir arkadaşımız sorularınızı eksiksiz cevaplasın.