İngiltere’de Yaz Okulu

ingiltere-yaz-kampi

İngiltere yaz okulu programlarımız, İngiltere’nin en turistik noktalarında her yıl yaz ayında düzenlenmekte olan eğlence ve aktiviteyi birarada sunan harika programlardır. Bu programlar dahilinde 7-17 yaş aralığında çocuklarımız ingilizce’nin içinde yoğrularak hem pratik hem de gramer açısından desteklenirler. Tüm bunları yaparken de tabii ki hayatlarının en güzel anlarını da buradaki aktivitelerde yaşarlar.

İngiltere Dil Okulu Danışmanlığı olarak sizlere düzenlediğimiz yaz okulları hakkında bilgileri aşağıda tüm detayları ile listeledik. İlgilendiğiniz şehir veya programın altında bulunan “Devamı” butonuna tıklayarak program detaylarını, fiyatlarını ve diğer bilgileri öğrenebilirsiniz.

İngltere yaz okulları konusunda kafanıza takılan her şeyi de bizi arayarak veya iletişim formumuz ile bize her zaman sormanız da mümkün tabii.

EC YAZ OKULLARI

Dünyanın pek çok ülkesinde yaz okulu programları organize eden EC okulları ,İngilterede Londra,Brighton,Cambridge  gibi şehirlerde yaz okulu programı sunmaktadır.EC ‘nin yaz okulu programları konaklama,genel İngilizce programı,yemekler ve aktiviteler dahil olarak paketlenmiştir.EC İngilteredeki yaz okulu programları aşağıdaki gibidir;

 EC Brighton Yaz Okulu : 13-17 yaş arası öğrencilerin katıldığı bu program Brighton’da Brighton College’da düzenlenmekte ve yurt konaklaması Phoenix Residence’de sağlanmaktadır.Aile yanı konaklaması isteyen öğrencilere okul güvenilir ve  öğrencinin şartlarına uygun bir aile ayarlamaktadır.Konaklama talep etmeyen öğrenciler EC okulunun aktivite programlarına katılabilirler.

EC Brighton Freestyle Yaz Okulu : 16-20 yaş arası öğrencilerin katıldığı EC yaz okulunun bu programı yaş grubu olarak daha büyük öğrencileri kabul ettiği için daha rahat bir programdır.Ders ve aktiviteler dışında öğrencilere daha çok boş zaman sağlanmaktadır.Konaklama olarak Phoenix residence tercih edilmekte ve dersler Brighton College’da verilmektedir.

EC Bristol Yaz Okulu : 10-17 yaş arası öğrenciler için Bristol’da EC dil okulu tarafından organize edilen bu yaz okulu programında University of The West of England ‘ın Frenchay kampüsü kullanılmaktadır.Yurt konaklaması isteyen öğrenciler kampüs içindeki yurtlarda kalmaktadır.Aile yanı tercih edenlere de EC il okulu tarafından isteğe uygun olarak konaklama ayarlanmaktadır.

EC Cambridge Yaz Okulu : 13-17 yaş arası öğrenciler için Cambridge sağlanan bu yaz okulu programı Jesus College’da EC dil okulu tarafından organize edilmektedir.

EC South Londra Yaz Okulu : Londra’da St.Dunstan College’da 13-17 yaş arası öğrenciler için EC dil okulu tarafından organize edilen bu yaz okulu programında sadece aile yanı konaklaması mevcuttur.

EC North Londra Yaz Okulu : Londra’da 13-17 yaş arası öğrenciler için  St.Margaret College’de Ec dil okulu tarafından organize edilen bu yaz okulu programı yurt ve aile yanı konaklaması sunmaktadır.

EC Londra Freestayle Yaz Okulu : 16-20 yaş arası öğrenciler için Kings Cross College’da düzenlenen bu yaz okulu programı sadece yurt konaklaması sağlamaktadır.

  • EMBASSY CES YAZ OKULLARI : Dünyanın en büyük eğitim organizasyonlarından biri olan Embassy Ces okulları İngilterede pek çok şehirde 18 yaş altı öğrencilere yaz okulu programları sunmaktadır.Embassy ces okulları,konaklama,İngilizce eğitim,yemekler ve aktiviteler olarak paket halinde yaz okulu programları sunmaktadır.Embassy ces yaz okullarının en önemli özellikleri yaz okullarının çoğunluğunun İngiltere’nin en iyi üniversitelerinin kampüslerinde düzenleniyor olmasıdır.Embassy ces İngiltere yaz okulları aşağıdaki gibidir;

Embassy Ces Cambridge Yaz Okulu : Embassy ces okulları tarafından Cambridge Bellerbys Manor kampüsünde organize edilen bu yaz okulu 14-18 yaş arası öğrencilere hitap etmekte ve hem yurt hem yurt hem de aile yanı konaklaması sunulmaktadır.

Embassy Ces Bristol Yaz Okulu : Embassy ces dil okulları tarafından University of The West of England kampüsünde Bristol şehir merkezine 20 dakika mesafede 11-17 yaş arası öğrenciler için organize edilmektedir.

Embassy Ces Canterbury Yaz Okulu :Embassy Ces dil okulları tarafından University of Kent kampüsünde Canterbury şehrinde düzenlenen bu yaz okulu 12-17 yaş arası öğrenciler için organize edilmektedir.Bu yaz okulu programında sadece yurt konaklaması sağlanmaktadır.

Embassy Ces Docklands Yaz Okulu : Londra’ya 15 dakika mesafede East London University’nin Docklands kampüsünde 11-17 yaş arası öğrenciler için organize edilmektedir.Sadece yurt konaklaması sağlanmaktadır.

Embassy Ces Southsea Yaz Okulu : İngiltere’nin güney sahilindeki şehirlerden Portsmouth’da University of Portsmouth’un Southsea kampüsünde 10-17 yaş arası öğrenciler için Embassy ces okulları tarafından organize edilmektedir.Sadece yurt konaklaması sağlanmaktadır.

Embassy Ces Uxbridge Yaz Okulu : Londra’ya 30 dakika mesafede Brunel Üniversitesinin Uxbridge kampüsünde 12-18 yaş arası öğrenciler için Embassy ces tarafından organize edilmektedir. Sadece yurt konaklaması sağlanmaktadır.

Embassy Ces Medway Yaz Okulu : Londra’ya 45 dakika mesafede University of Greenwich’in Medway kampüsünde 12-17 yaş arası öğrenciler için Embassy ces tarafıdan organize edilmektedir.

Embassy Ces Kingswood Yaz Okulu : Oxford şehir merkezine 20 dakika mesafede Oxford Brookes Üniversitesinin Headington kampüsünde 14-17 yaş arası öğrenciler için organize edilmektedir.

Embassy Ces UCL Yaz Okulu : 14-30 yaş arası öğrencilere hitap eden bu program Londra’nın merkezinde Bloomsbury de bulunmaktadır.